اهمیت یادگیری گرامر زبان انگلیسی

 

یادگیری زبان مخصوصا زبان انگلیسی برای کسانی که این زبان را به عنوان زبان دوم استفاده می کنند در مرحله اول نیازمند دانستن گرامر یا همان دستور زبان آن زبان می باشد و در مراحل بعدی به سعی و کوشش هر شخصی بستگی دارد .

 

این مجموعه که در شش بخش عمده تقسیم بندی شده است گرامر پایه زبان انگلیسی را به صورت کاملا ساده و به زبان فارسی شرح می دهد . دانش آموزان در مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی می توانند از این بخش گرامر زبان انگلیسی به خوبی استفاده کنند چون این بخش هایی که در قسمت گرامر موجود است مکمل گرامر کتابهای درسی دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی می باشد.

با کلیک بر روی هر کدام از بخش ها شما می توانید به راحتی از مطالب استفاده کنید. لازم به ذکر است که به شما عرض کنم که این قسمت از وبلاگ همان کتاب خودم در زمینه گرامر زبان انگلیسی می باشد.

 

شما در هر سطح و مقطعی از یادگیری زبان باشید می توانید با استفاده از این کتاب که گرامر پایه را به شما آموزش می دهد  دانش خود را در مورد گرامر زبان انگلیسی و در اصل در مورد زبان انگلیسی افزایش دهید . امیدوارم حاصل تلاشم در زمینه یادگیری بهتر زبان انگلیسی به شما عزیزان ثمربخش باشد .